عکس‌های خبری جالب روز

عکس‌های خبری جالب روز

 

تصویر مجسمه گارگویل در چاپترهاوس در کلیسای وست مینستر در لندن که بازسازی شده است.

یک سرباز ارتش ویتنام در مقابل تصویر هوشی‌مینه در شهر هانوی به مناسبت سالگرد صد و بیستمین سال تولد موسس ویتنام مدرن نگهبانی می‌دهد.

تصویر یک زن آمریکایی که در اعتراض به نشت نفت در خلیج مکزیک نوشته‌ای را در دست گرفته تحت عنوان از آمریکا حمایت نه از بی پی. بسیاری از آمریکایی ها عقیده دارند سیاستمداران این کشور در برابر آلودگی نفتی که عامل آن شرکت بریتیش پترولیوم ( بی پی ) است، توجه کافی نشان نمی دهند.

تصویر یک زن که همراه سگش از خیابانی آب گرفته ناشی از بارش‌های سیل‌آسا در شمال مجارستان می‌گذرد.

یک مرد سالمند پناهنده فلسطینی از روستای مارون الراس در جنوب لبنان به شهرک مهاجرنشین آوویم در اسرائیل با دوربین نگاه می‌کند. آنجا روزگاری زادگاه او بوده است.

یک سرباز ارتش افغانستان بر بالای یک تانک منهدم شده شوروی سابق در مجاورت مقر پلیس شهر فیض‌آباد در ایالت بدخشان نگهبانی می‌دهد.

منظره جالب یک مار پیتون ماده که به دور تخم‌هایش چمبره زده است تا آنها را گرم نگه دارد.

زنان و مردان کره‌جنوبی سی‌امین سالگرد سرکوب مردم شهر کوانگژو در جنوب غربی این کشور که در جریان آن صدها غیرنظامی توسط سربازان کودتاچی قتل‌عام شده‌اند را گرامی می‌دارند.

یک زن چینی به دشواری قادر است چترش را در برابر وزش باد شدید و بارش باران در شهر پکن حفظ کند.

صحنه جدال لئاندرو باربوسا سانتر تیم فوئنیکس سانز با دو بازیکن تیم لس‌آنجلس لیکرز در جریان رقابت‌های NBA که در آن تیم لیکرز با نتیجه 128 بر 107 پیروز شد.
/ 0 نظر / 8 بازدید